BLOG  |  SELENA  GALLERY  |  MEDIA  |  INTERACT  |  PHOTOS
DownpourSimmieKett

Květen 2011

The End

24. května 2011 v 16:09 | Zuzu |  Novinky

The End

Dneska je to přesně měsíc a 4 dny, co jsem nebyla na blogu. A výsledek? Nijak mi to nechybí. Možná to bude tím, že jsem teď šťastně zamilovaná a ještě ke všemu je léto. Tak komu by se chtělo sedět doma, že? Omluvám se mým Affs, že jsem se vůbec neozvala ani nic a upřímně řečeno, ani teď se mi nechce, protože je mi jasné, že stejně 98% si mě smazalo.

Selenu miluju pořád a pořád je na úplném vrcholu mých oblíbenců! Novinky o ní sleduji pořád, jen mě nějak přestalo bavit to posílat dál. Přeci jen je tu spoustu dalších blogů o Seleně a spoustu dalších jich přibude. A autogramům? Těm se věnuji taky pořád, i když už o něco méně, ale pořád tam ta záliba je. A právě proto jsem si založila alespoň blog na blogspot.com, kam budu přidávat mé úlovky, takže kdyby se chtěl někdo podívat, může TADY. Ale předem říkám, že tam je zatím jen pár článků :)

Blog nechci rušit, protože jsem si s ním za tu dobu dala celkem práci a je mi líto se toho vzdát. A kdo ví, třeba se sem někdy budu chtít zase vrátit. Nebo třeba taky ne.

Chtěla bych poděkovat všem, kteří chodili na můj blog a těm, kteří mi vytvářeli designy na blog. Úplně největší DÍKY ale patřím mým Affs! Především Downpour a Kett. Proč? Vydrželi se mnou úplně nejdýl, takže ještě jednou DĚKUJI!

A na závěr?

Pokračujte v blogování, protože vím, že vás to baví, ale nenechte se vtrhnout do toho virtuálního světa, prtože ten opravdový na vás čeká venku a věřte, že je mnohem hezčí. Užívejte si sluníčka, bez problému dokončete tento školní rok (maturanti maturitu :)) a nejvíc si samozřejmě užijte letní prázdniny, na které se všichni tak těšíme!


S láskou
Zuzu, xoxo


P.S. Nevěřím tomu, ale pokud by přeci jen někdo měl zájem o můj kontakt, napište do komentářů :)